Nor gara

 

2017-2018

ERREKTORE KONTSEILUA / CONSEJO RECTOR

Lehendakaria / Presidente Ainara Barrio
Lehendakari ordea / Vicepresidente Itsaso Calviño
Idazkaria / Secretario Iban Vicente
Diruzaina / Tesorero Luis Lasa
Partaideak / Vocales  

     · Haur Hezkuntza / Educación Infantil

Koldo Rabadan
Alberto Sukia

     · Lehen Hezkuntza / Educación Infantil

     

Leire Jauregi
Ainara Barrio
Aitor Garmendia
Zuriñe Arsuaga
Goreti Agirre
Luis Lasa
Larraitz Gastesi

     · DBH / ESO

Itsaso Calviño
Iban Vicente
Idurre Imaz
Zuzendaria / Director Iker Gibelaalde
Etapako koordinatzaileak / Coordinadores de etapa  
     · HH Usue Sukia
     · LH Manex Kortejarena
     · DBH Saioa Mendia
Orientatzailea / Orientadora Ixi Urkola

 

BATZORDEAK / COMISIONES

KIROL BATZORDEA / COMISION DE DEPORTE
Hiruhilean behin, Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros Ikasleak / Alumnos
Zuriñe Arsuaga Felix Aiestaran Iñigo Garmendia
Iker Gibelalde Jon del Villar Aitor Gonzalez
  Iker Gabarain Joseba Tobias
Aroa Mateos  
Jorge Gomez
Jose Mari Agirre
Juan Carlos Calegain
Aitor Garmendia
Jon Ituarte
Xabat Ibarguren

 

HAUSPOA
Hilean behin, ekintzaren baitan, Kultur Etxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Alberto Sukia  

 

MENDI TALDEA / COMISION DE MONTAÑA
Hilean behin, Sendi Ekintzan.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Luis Lasa Juan Krutz Zubia
Onintza Ondarzabal
 
IKASLEEN ORDEZKARIEKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON LOS DELEGADOS DE LOS ALUMNOS
Hiruhilabetean behin eta behar zehatzen arabera, Ikastolako liburutegian.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Saioa Mendia Nahia Apeztegia
Itsaso Calviño Urko Egues
Ainara Barrio Oier Beloki
  Sarai Zubeldia
Eñaut Mujika
Garazi Urkizar
Maider Erauntzetamurgil
Markel Eraso
Hodei Yañez
June Fariña
Arkaitz Lizarribar
Ane Nogales

 

UDALAKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON EL AYUNTAMIENTO
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Astelehenetan, 17:30tan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Iker Gibelalde
Manex Kortejarena Eneritz Perez
Mikel Imaz

 

INGURUMENA /  MEDIO AMBIENTE
Beharren baitan, Ikastolan.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Aroa Uson
Irakasleak / Profesores Maialen Lizaso
Mila Lakunza Manex Lasa
Nerea Ramos Goar Zabala
Gurasoak / Padres-Madres Xabat Alijostes
Arkaitz Apeztegia (Oinez Ikastolara) Oihan Zapirain
Idoia Elosegi (Baratza) Ugaitz Zabala
  Satya Apeztegia
Ireber Iglesias
Ilane Eskitxabel
Irune Iraola
Unax Iglesias
Asier Gurrutxaga
Maider Romero

 

BIZIKIDETZA / CONVIVENCIA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Ikasleak / Alumnos                         
Itsaso Calviño Ametz Usandizaga
Ainara Barrio Eder Lasa
Leire Jauregi Maren Zumeta
Irakasleak / Profesores Uxue Begiristain
Ines Oria Maddi Iglesias
Mila Lakunza Nadia Cassam
Jangelako Koordinatzailea Amets Martiarena
Agustina Agirrezabala Aaron Castro
Udal Gizarte Zerbitzua Aimar Ugartemendia
Xabier Jauregi Garoa Lizartza
Zuzendaria  
Iker Gibelalde

 

HIZKUNTZ NORMALIZAZIOA
Irakasleak  Ikasleak                    
Jokin Zugasti Haizea Imaz
Irati Altzibar Enai Agirre
Gurasoak Aitor Amondarain
Onintza Aranalde Joanes Zubia
  Nagore Imaz
Endika Amondarain
Aratz Sarasola
Arkaitz Vicente
Josu Izagirre
Inge Baztarrika

 

EKONOMIA BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Eneritz Perez
Saioa Mendia Mikel Imaz
Idurre Imaz Iker Gibelalde
Ainara Barrio  

 

OBRA BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Ainara Barrio Mikel Imaz
Luis Lasa Eneritz Perez
Goreti Agirre Iker Gibelalde
Itsaso Calviño  
Saioa Mendia
Usue Sukia
Manex Kortejarena

 

AUZO LANAK
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Manex Kortejarena Iker Gibelalde
Alberto Sukia  

 

GILBE BILERAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros