Batzordeak

2018-2019

BATZORDEAK / COMISIONES

 

KONTRATAZIO BATZORDEA / COMISION DE CONTRATACION
Urtean zehar, beharren arabera. Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Jessica Aguado Jokin Zugasti
Goretti Agirre Mikel Gerriko
  Iker Gibelalde

 

KIROL BATZORDEA / COMISION DE DEPORTE
Hiruhilean behin, Ikastolan.
Juntakideak / Miembros Batzordekideak / Otros miembros
Joseba Jauregi Felix Aiestaran
Iker Gibelalde Xabat Ibarguren
Luis Lasa Aitor Garmendia
  Jon Ituarte
  Iñigo Garmendia
  Aitor Gonzalez
  Joseba Tobias

 

HAUSPOA
Hilean behin, ekintzaren baitan, Kultur Etxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Alberto Sukia  

 

MENDI TALDEA / COMISION DE MONTAÑA
Beharren baitan.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Luis Lasa Juan Krutz Zubia
Onintza Ondarzabal
Jon Mintegiaga
Iban Amondarain
 
IKASLEEN ORDEZKARIEKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON LOS DELEGADOS DE LOS ALUMNOS
Hiruhilabetean behin eta behar zehatzen arabera, Ikastolan
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Aitor Bengoa DBH 1: Alaitz Aguirre, Aitor Amundarain, Lucia Gastearena eta Beñat Telleria.
DBH 2: Oihane Nogales, Asier Arbizu, Haizea Telleria, Mattin Jauregi.
DBH 3: Irune Iraola, Aratz Sarasola, Saioa Ugowe eta Aritza Lizartza.
DBH 4: June Zinkunegi eta Unai Zubeldia.

 

UDALAKIN HARREMANAK /  RELACIONES CON EL AYUNTAMIENTO
Zehaztu gabe, gaiak eskatzen duenaren baitan. Ikastolan edo Udaletxean.
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Iker Gibelalde
Manex Kortejarena Eneritz Perez
Koldo Rabadan Mikel Imaz

 

INGURUMENA /  MEDIO AMBIENTE
Beharren baitan, Ikastolan.
Irakasleak / Profesores Ikasleak / Alumnos
Mila Lakunza Unai Urkizar
Izaskun Lasa Natalia Susin
Ana Lasa Amin Kassam
  Maddi Zubia
  Xuban Eskitsabel
  Oneka Lopetegi
  Irai Muñagorri
  Eneko Garmendia
  Unax Zabala
  Nahia Apeztegia
  Nadia Kassam
  Garazi Urkizar
  Aroa Fernandez
  Irati Olano
   

 

BIZIKIDETZA / CONVIVENCIA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Ikasleak / Alumnos                         
Itsaso Calviño Sugoi Amondarain
David Prados Oihan Lopetegi
Irakasleak / Profesores Oihan Zapirain
Ines Oria Ane Amondarain
Ixiar Urkola Joanes Zubia
Zuzendaria Aitor Zubeldia
Iker Gibelalde Maddi Iglesias
  Manex Arozena
  Amets Martiarena
  Markel Eraso
  Jon Mayordomo

 

HIZKUNTZ NORMALIZAZIOA
Irakasleak  Ikasleak                    
Jokin Zugasti Irati Artola
Naroa Uzkudun Irati Garmendia
Gurasoak Manex Lasa
Onintza Aranalde Markel Munera
Aitziber Zabala Aitana Manterola
  Beñat Jauregi
Ireber Iglesias
Unax Zubiria
Enetz Coron
Jon Goikoetxea
Ibai Etxegia

 

EKONOMIA BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Usue Sukia Eneritz Perez
Aitor Bengoa Mikel Imaz
Idurre Imaz Iker Gibelalde
Koldo Rabadan  

 

PATIO DISEINU BATZORDEA
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Eli Telleria Iker Gibelalde
David Prados  
Usue Sukia  
Alberto Sukia  
Joseba Jauregi  
Manex Kortejarena  

 

AUZO LANAK
 
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Manex Kortejarena Iker Gibelalde
Alberto Sukia  
Joseba Jauregi  

 

GILBE BILERAK
Juntakideak / Miembros de la Junta Batzordekideak / Otros miembros
Larraitz Gastesi